Gisteren ben ik benoemd tot manager van de Linkedin-group: ‘Zelfstandig Communicatieadviseurs’ en volg daarmee Saskia Spinhoven-Verburg (owner) op.
Saskia: “Robert Rosendal zal mijn rol als manager overnemen in deze groep. Ik ben niet langer werkzaam als zelfstandig communicatieadviseur en richt me nu met name op mijn tweede bedrijf www.kennisclinics.nl. Ik hoop dat dit uiteindelijk een druk bezochte groep wordt, want ik geloof in samenwerking tussen eenpitters.”
Bij deze verklaar ik plechtig alle samenwerking tussen de verschillende disciplines binnen het communicatievak te willen stimuleren door discussies aan te wakkeren en evenementen, nieuwsfeiten e.d. onder de aandacht te brengen om zo ‘Zelfstandig Communicatieadviseurs’ een actieve netwerkgroep te laten worden, waarbij synergie het uitgangspunt is tot (onderling) succes.
Saskia, namens alle (tot nu toe 67) ‘members’: dank voor alle werkzaamheden/inspanningen tot nu toe (je blijft als ‘owner’ natuurlijk erelid) en veel succes met Kennisclinics.